Apraišai

Visi 7 rezultatai

Apraišai nuo kritimo P-30

22.50  + PVM

Apraišai apsaugai nuo kritimo iš aukščio P-30. Tvirtinimo taškai nugaroje ir priekyje. Keturi apraišo reguliavimo taškai kojų ir pečių srityje. Gamintojas PROTEKT.
Galimi dydžiai M/XL ir XXL.

Juosmeninis diržas PB20

23.00  + PVM

Juosmeninis diržas PB-20, skirtas darbo pozicijos fiksavimui dirbant aukštyje. Trys kilpos įrankiams, paminkštinimas nugaroje.

Apraišai su juosmeniniu diržu P-02

28.00  + PVM

Dydžiai: M/XL, 2XL
Ekonominės klasės apraišas P-02 apsaugai nuo kritimo iš aukščio su juosmeniniu diržu, darbo pozicijos fiksavimui. Vienas tvirtinimo taškas nugaroje. Du apraišo reguliavimo taškai kojų srityje. Kilpa nugaros srityje, sagtys kojų srityje.

Apraišai su juosmeniniu diržu P-50

38.45  + PVM

Dydžiai: M/XL, XXL
Medžiagos: diržai – poliamidas, sagtys – plienas.
Apraišas P-50 apsaugai nuo kritimo iš aukščio su juosmeniniu diržu, darbo pozicijos fiksavimui. Tvirtinimo taškai nugaroje ir priekyje. Keturi apraišo reguliavimo taškai kojų ir pečių srityje. Kilpos krūtinės ir nugaros srityse. Sagtys krūtinės ir kojų srityse.

Apraišai su juosmeniniu diržu P-70

65.00  + PVM

Dydžiai: M/XL, XXL
Medžiagos: diržai – poliamidas, sagtys – plienas.
Apraišas P-70 apsaugai nuo kritimo iš aukščio su juosmeniniu diržu, darbo pozicijos fiksavimui. Reguliuojamo dydžio pilno kūno sėdimieji apraišai su vienu prisisegimo tašku nugaroje ir vienu D formos prisisegimo tašku dubens srityje. Keturi apraišo reguliavimo taškai kojų ir pečių srityje. Galimybė dirbti aukštyje sėdimoje pozicijoje, naudojant priekyje esantį tvirtinimą. Apraišai užsegami sagtimis šlaunų bei juosmens srityse ir karabinu krūtinės srityje.

Nedegūs apraišai nuo kritimo P30 N

98.00  + PVM

Nedegūs apsauginiai apraišai nuo kritimo iš aukščio P-30N. Tvirtinimo taškai nugaroje ir priekyje. Keturi apraišo reguliavimo taškai kojų ir pečių srityje. Apraišas pagamintas iš “Aramid”/ poliesterio pluošto, kuris yra atsparus ugniai pagal standartą EN 358. Tinkamas darbams karštoje aplinkoje, virinimo, šlifavimo, metalo pjovimo darbams. PROTEKT.

Nedegūs apraišai nuo kritimo P-50N

210.20  + PVM

Nedegūs apsauginiai apraišai nuo kritimo iš aukščio P50N. Tvirtinimo taškai nugaroje ir priekyje. Keturi apraišo reguliavimo taškai kojų ir pečių srityje. Apraišas pagamintas iš “Aramid”/ poliesterio pluošto, kuris yra atsparus ugniai pagal standartą EN 358. Tinkamas darbams karštoje aplinkoje, virinimo, šlifavimo, metalo pjovimo darbams. PROTEKT.