Gedsauga, MB

Įmonės užduotis ir tikslas – padėti išvengti rizikų darbe. Darbinė patirtis, išsilavinimas ir žinios leidžia profesionaliai konsultuoti darbų saugos klausimais ir padėti išsirinkti klientui tinkamas darbo saugos priemones. Atsakingas požiūris į saugų darbą, gerų ir greitų sprendimų priėmimas, nuolatinis tobulėjimas, prisitaikymas prie kliento poreikių ir pokyčių rinkoje leido pelnyti klientų pasitikėjimą ir tiekėjų pagarbą.
Dirbdami su tiekėjais tiesiogiai, galime pasiūlyti kokybišką ir platų darbo rūbų, darbo pirštinių, veido ir akių apsaugos, apsaugos nuo kritimo ir kt. prekių asortimentą. Visos parduodamos darbo saugos priemonės atitinka Europos Bendrijos Direktyvos 89/686/EEB ir EN standartų reikalavimus bei turi CE ženklinimą.
Siūname darbo drabužius pagal individualius kliento poreikius iš kokybiškų medžiagų bei furnitūros. Taip pat dedame reklaminius užrašus ant darbo ir laisvalaikio drabužių termo plėvelės, šilkografijos ir siūvinėjimo būdais. Jums reikia išsakyti savo poreikius ir lūkesčius, o mes sukursime jūsų įmonės įvaizdį.
Primename, jog SVEIKAS IR SAUGUS DARBUOTOJAS – DIDŽIAUSIAS ĮMONĖS TURTAS !