Ausų kamšteliai

Visi 10 rezultatai

Vienkartiniai ausų kamšteliai 3M-01-001

0.15  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 36 dB
Kamšteliai 3M-01-001 yra pagaminti iš lėtai atsistatančios į pradinę formą poliuretano putos, užtikrinančios vienodą spaudimo pasiskirstymą į ausies kanalo sieneles, sandarų prigludimą ir optimalų patogumą. Dydis universalus. Kamštelių forma suformuojama rankomis, juos sukant tarp pirštų. Įkišus į ausį, kamštelis išsiplečia, dėl to jis tvirtai laikosi ir neiškrenta. Standartas: EN 352. Dėžutėje 250 pakuočių.

Vienkartiniai ausų kamšteliai 3M 1100

0.19  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 37 dB
Vienkartiniai ausų kamšteliai yra pagaminti iš minkšto, antialerginio poliuretano. Supakuoti individualiai po 1 por. Dėžutėje 200 por.

Vienkartiniai ausų kamšteliai su virvele 3M 1110

0.39  + PVM

Triukšmo slopinimo dydis SNR 37 dB
Vienkartiniai ausų kamšteliai 3M-1110 su virvele. Supakuoti maišeliuose poromis. 3M™ ausų kamšteliai turi išskirtinio dizaino galvutes, kurių medžiaga poliuretanas, lengvai susispaudžia, todėl kamšteliai lengvai įsideda į ausį ir iš lėto išsiplečia, puikiai apsaugodami nuo triukšmo. Įstatymui skirtas kotelis leidžia greitai ir lengvai įstatyti ausų kamštelius į ausis. Dėl specialių medžiagų kamšteliai mažiau sugeria vandenį drėgnoje aplinkoje, todėl išlieka veiksmingi. Dėl lygaus paviršiaus nelimpa purvas ir kamšteliai išlieka higieniški. Atitinka standartą EN 352-2.

Ausų kamšteliai plastikinėje dėžutėje 3M 1271

1.60  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 25 dB
Daugkartiniai, plaunami ausų kamšteliai 3M™ 1271 su virvute, yra pagaminti iš minkštos ir drėgmei atsparios gumos. Kiekviena kamštelių pora atskirai įpakuota į daugkartinio panaudojimo plastikinę dėžutę, kurią galima pritvirtinti prie diržo. Patogu ir higieniška saugoti bei transportuoti. Dėl patogios pirštais suimti formos, kamštelius lengviau įkišti į ausies kanalą. Nuolatinė ir patogi apsauga. Atitinka standartą CE EN352-2.

Ausų kamšteliai dėžutėje Honeywell 1239

1.70  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 30 dB
Honeywell 1239 daugkartinio naudojimo kamšteliai su virvele. Pagaminti iš termoplastinės medžiagos. Kamšteliai adaptuojasi individualiai prie ausies kanalo. Taip pat keičia formą esant skirtingoms temperatūroms. Rekomenduojama keisti kas 2-4 savaites. Kamšteliai gali būti plaunami šiltame vandenyje. Kamštelių valymui naudoti tirpiklius nerekomenduojama, dėl galimo kištuko formos pasikeitimo. Kiekviena kamštelių pora atskirai įpakuota į daugkartinio panaudojimo plastikinę dėžutę.

Ausų kamšteliai su lankeliu 3M 1310

6.90  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 26 dB
Ausų kamšteliai su lankeliu keičiamais kištukų galiukais. Minkšti apvalūs poroloniniai ausų kištukai nespaudžia ausies ir sandariai priglunda. Patentuotas lankstus lankelis lengvai valdomas, užtikrina mažesnį spaudimą ausims. Lengva pakeisti poroloninius kištukų galiukus (3M-1311).
Atitinka standartą EN 352-2.

Ausų kamšteliai Honeywell Laser Lite 200 porų

28.92  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 35 dB
Pagaminti iš minkštos poliuretano putos.
Vienkartinio naudojimo. T raidės formos, paprasta įsidėti į ausies kanalą.Ypatingai patogūs dėvėti. Padidinto matomumo. Skirta dispenserio papildymui. Kaina nurodyta už visą pakuotę.
Pakuotėje 200 por.

Ausų kamšteliai Uvex HICOM

39.75  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 24dB.
Ausų kamšteliai Uvex HICOM skirti naudoti triukšmingomis sąlygomis (85dB-105dB), kai reikia gerai girdėti ir kontroliuoti aplinką. Kamšteliuose yra garso kanalai, kurių dėka labai gerai atskiriami kalbėjimo garsai. Kamštelių išprofiliuota forma leidžia sumažinti spaudimą klausos kanale.
Pakuotėje 100 porų.
.

Ausų kamšteliai Honeywell Bilsom 500 porų

55.34  + PVM

Triukšmo slopinimo lygis SNR 33 dB
Pagaminti iš minkštos poliuretano putos.
Vienkartinio naudojimo. Kūgio formos, puikiai prisitaiko prie ausies kanalo. Ypatingai patogūs dėvėti. Skirta dispenserio papildymui, supakuota dėžutėje palaidai . Kaina nurodyta už visą pakuotę. Pakuotėje 500 por.

Dispenseris su ausų kamšteliais Laser Lite Honeywell HL400 (400porų)

89.33  + PVM

Dispenseris „Honeywell Howard Leight HL400“ užpildytas 400 porų vienkartiniais ausų kamšteliais. Ausų kamštelių dozatorius, sukurtas lengvam ir patvariam naudojimui. HL400 talpina vienkartinius ausų kamštelius „Laser Lite“. Dispenseris gali būti tvirtinamas prie sienos ar pastatomas.
Medžiaga: plastikas
Apsaugos lygis: SNR 35dB