Šortai, bridžai

Visi 9 rezultatai

Darbo šortai Classic

12.40  + PVM

Audinio sudėtis: 20% medvilnė, 80% poliesteris
Audinio tankis: 270g/m²
Dydžiai: 48-62
Spalvos: pilka
Šortai CLASSIC pagaminti iš ypač minkšto ir patvaraus audinio. Visos siūlės dvigubos, sustiprintos. Dvi kišenės priekyje, dvi kišenės nugaroje, kišenė telefonui. Pilkos spalvos su juodomis detalėmis ir oražiniais intarpais.

Moteriški šortai Fortune

13.60  + PVM

Dydis: 36-58
Audinys: 65% poliesteris, 35% medvilnė
Audinio storis 190g/m2
Spalva: pilka/juoda
Moteriški darbiniai šortai Fortuneyra kilpos diržui. Priekinės įleistinės kišenės, šoninės daugiafunkcinės kišenės, nugaroje kišenės su atvartais užsegamos velcro juostele.

Vyriški šortai David

19.75  + PVM

Audinio sudėtis: 60% medvilnė, 40% poliesteris
Audinio tankis: 240g/m²
Spalvos: pilka-juoda
Dydžiai: 48-60
Kokybiški ir patogūs darbo šortai. Sustiprintos siūlės. Šortai turi daug daugiafunkcinių kišenių ir papildomos nusegamos kišenės. CE ženklinimas.
Pristatymo laikas: 7-14 dienos.

Darbiniai šortai Elias

23.00  + PVM

Audinio sudėtis: 65% poliesteris, 35% medvilnė
Audinio tankis: 270 g/m²
Spalvos: pilka-juoda.
Dydžiai: 48-60
Kokybiški ir patogūs darbo šortai. Sustiprintos siūlės. Šortai turi daug daugiafunkcinių kišenių ir papildomos nusegamos kišenės. CE ženklinimas.
Pristatymo laikas: 7-10 dienos.

Darbo bridžai Topaz

24.60  + PVM

Audinio sudėtis: 65% poliesteris / 35% medvilnė
Audinio tankis: 260g/m²
Dydžiai: 48-62
Spalvos: pilka
Vyriški darbo bridžai TOPAZ. Funkcionalios kišenės- dvi priekinės kišenės, papildomai kabančios kišenės, nugaroje dvi praplatintos kišenės, taip pat kišenės mobiliajam telefonui, dokumentams, matavimo juostai, kelių pagalvėlėms, dvi surinkimo kišenės, užsegamos užtrauktuku. Paaukštinta juosmens nugarinė dalis, šonuose elastinė guma. Šiuolaikinis ergonomiško kirpimo dizainas. Trigubos siūlės maksimaliam patvarumui. RIPSTOP audinys austas sudarant specialią struktūrą, kuri daro jį žymiai atsparesnį plyšimui. Plonas ir lengvas ripstopo audinys turi trimatę sandarą, nes storesnės gijos būna įaustos plonesniame audekle, dėl to audinys yra itin stiprus, o maži įplyšimai neplinta.

Darbiniai bridžai Kuber

30.80  + PVM

Audinio sudėtis: 65% poliesteris, 35% medvilnė, ruoželinis pynimas.
Audinio tankis: 245 gr/m²
Spalva: juoda
Dydžiai: 48-58
Bridžai Kuber pagaminti iš RIPSTOP audinio su elastinėmis detalėmis. Keturios funkcionalios priekinės kišenės – dvi iš jų užsegamos užtrauktuku. Priekyje yra specialios kišenės antkeliams, užsegamos velkro lipduku. Nugaroje dvi praplatintos kišenės.
RIPSTOP audinys austas sudarant specialią struktūrą, kuri daro jį žymiai atsparesnį plyšimui. Jame reguliariais tarpais (6 mm) įaudžiami armuojantys stori tvirti siūlai, kurie sudaro tinklelį. Plonas ir lengvas ripstopo audeklas turi trimatę sandarą, nes storesnės gijos būna įaustos plonesniame audekle, dėl to audinys yra itin stiprus, o maži įplyšimai neplinta. Dažniausiai audinys naudojamas jachtų burėms, karšto oro balionams, parašiutams ir turistinei įrangai. Itin tvirtas audinys ir dėl panaudoto naujausios trikryptės pačio siūlo vijimo technologijos.

Darbo bridžai Twill Stretch 215

31.50  + PVM

Dydžiai: 44-60
Sudėtis: 98% medvilnė, 2% elastanas TWILL STRETCH
Audinio tankis: 260 g/m2
Spalva: mėlyna
Patogūs bridžai nevaržantis judesių laisvės, visos pagrindinės siūlės prasiūtos triguba užlenkta siūle, visos kišenės papildomai sutvirtintos sutankinta siūle.
Funkcionalios kišenės: 2 priekinės kišenės, nugaroje dvi praplatintos kišenės. Klešnės vidinė kišenė užsegama užtrauktuku. Įmautės rašikliams ir įrankiams.
Antkeliai: specialūs antsiuvai įkišamiems antkeliams

Bridžai darbui DAYBORO

35.00  + PVM

Medžiaga: TRIFIBETEX® – 62% medvilnė, 35% poliesteris ir 3% spandex
Pastiprinimų medžiaga: 600D Oxford
Gramatūra: 260 g/m2
Spalva: pilka/juoda
Dydžiai: 48 iki 60
Patogūs ir kokybiški bridžai dabui DAYBORO su užtrauktuku. Pagamintos iš TRIFIBETEX® audinio, kuris leidžia jaustis patogiai judant. Kišeinių bei kelių sritys pastiprintos praktiška ir atsparia dilimui Oxford medžiaga. Galimybė įkišti antkelius. Kilpos diržui juosmens srityje. Daug patogių lipdukais užsegamų daugiafunkcinių kišenių priekyje, šonuose ir nugaros srityje. Su šviesą atspindinčiais elementais.

Bridžai darbui DAYBORO

35.00  + PVM

Medžiaga: 62% poliesteris, 35% medvilnė, 3% spandex
Pastiprinimų medžiaga: 600D Oxford
Gramatūra: 260 g/m2
Dydžiai: 48 iki 58
Spalva: pilka/juoda
Patogūs bridžai dabui DAYBORO su užtrauktuku. Pagamintos iš TRIFIBETEX® audinio, kuris leidžia jaustis patogiai judant. Kišeinių bei kelių sritys pastiprintos praktiška ir atsparia dilimui Oxford medžiaga. Galimybė įkišti antkelius. Kilpos diržui juosmens srityje. Daug patogių lipdukais užsegamų daugiafunkcinių kišenių priekyje, šonuose ir nugaros srityje. Su šviesą atspindinčiais elementais.