Neperpjaunamos pirštinės

Visi 3 rezultatai

Neperpjaunamos pirštinės Stell

2.68  + PVM

Dydžiai: 7, 8, 9, 10, 11
Medžiaga: nailonas
Rankogalis: elastinis
Delnas: atsparus įpjovimas, dengtas PU
Spalva: pilka
Darbo pirštinės STEEL PU megztos iš nailono, su didelio tankio polietileno pluošto ir aplietos PU. Elastinis megztas rankogalis. Dėl aukšto tankio polietileno pluošto pirštinės turi labai aukštą atsparumą įpjovimams, plėšimui, dilimui. Pirštinės yra labai patogios, lanksčios ir puikiai tinka kruopščiam darbui. Rekomenduojamos naudoti darbui su stiklu, metalu, aštriais daiktais, automobilių ar mechanikos pramonėje.
Standartas: EN420, EN388 (4 4 4 3 C), EN420, turi CE ženklą

Neperpjaunamos pirštinės aplietos poliuretanu Cita

2.73  + PVM

Dydžiai: 8, 9, 10
Pilkos spalvos poliuretanu aplietos ir ypač aukšto atsparumo pjovimui pirštinės CITA. Atsparumo pjovimui lygis – 3 (iš 5 max). II apsaugos kategorija. Elastiškos, gerai delną aptempiančios ir prie jo priglundančios pirštinės. Orui pralaidi pirštinės viršutinė dalis, vandeniui ir naftos produktams atsparus delnas. Skirtos naudoti nešiojant aštrius daiktus (stiklą, plonus metalo gaminius ir pan.). Panaudojimo sritys – automobilių, logistikos, sandėliavimo. Atitinka EN420, EN388 4343 standartus.
Pristatymo laikas: 7 – 14 dienos

Neperpjaunamos pirštinės apleitos nitrilu Rita

4.35  + PVM

Dydžiai: 8, 9, 10
Juodos spalvos nitrilu aplietos ir ypač aukšto atsparumo pjovimui pirštinės RITA. Atsparumo pjovimui lygis – 5 (iš 5 max). II apsaugos kategorija. Elastiškos, gerai delną aptempiančios ir prie jo priglundančios pirštinės. Vandeniui ir naftos produktams atsparus delnas. Skirtos naudoti nešiojant aštrius bei smulkius daiktus (stiklą, plonus metalo gaminius ir jų dalis ir pan.). Panaudojimo sritys – automobilių, logistikos, sandėliavimo. Atitinka EN420, EN388 4544 standartus. Pristatymo laikas: 7-14 dienos.